Klastrowicze

Noma Residence Sp. z o. o.

Dane adresowe: 43-210 KOBIÓR Zameczek Myśliwski Promnice

Tel.: 0 32 219 46 78

Adres e-mail: hotel@promnice.pl

Strona WWW: http://www.promnice.pl

Hotel Noma Residence mieści się w Zameczku Myśliwskim Promnice - XIX wiecznej perełce architektonicznej na skalę europejską, która była własnością książąt pszczyńskich. Zameczek położony jest pośrodku dawnej Puszczy Pszczyńskiej nad urokliwym Jeziorem Paprocańskim. W przeszłości rezydencja ta była miejscem spotkań dla najznakomitszych Gości zapraszanych przez rodzinę książęcą na polowania.


Od 1991 r. ten wyjątkowy obiekt pełni funkcję 4* butikowego hotelu, który oferuje Gościom 13 komfortowych, unikatowych pokoi oraz stylową Restaurację Promnice z bogatą kartą dań oraz szerokim wyborem win.


Każdy rodzaj pokoju charakteryzuje inny wystrój, który odzwierciedla klimat Zameczku Myśliwskiego. Pokoje wyposażone są w telewizor oraz minibar, jak również bezpłatny dostęp do internetu. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje standardowe jedno- oraz dwuosobowe, pokoje premium, apartamenty oraz pokoje w domku myśliwskim. W pełni funkcjonalne łazienki w pokojach wyposażone są w wannę lub prysznic, bezpłatny zestaw markowych kosmetyków oraz suszarkę do włosów.


Restauracja Promnice zaprasza na ucztę smaków, gdzie wyborne dania kuchni europejskiej i myśliwskiej zachwycą swą poezją i zapachem nie jednego smakosza. Czekają na Państwa między innymi soczysta pierś z kaczki z maślanymi kluseczkami, czy też rolada z jelenia ze śliwkami i kaszą gryczaną oraz warzywami. Amatorom słodkości polecamy cuda naszego cukiernika jak fantazję truskawkowo-jogurtową z prażonymi migdałami czy też jagodową niespodziankę z nutką Advocatu.


Oprócz wspaniałej architektury oraz kuchni hotel dysponuje przepięknym terenem zielonym, gdzie można organizować pikniki, jeździć na rowerze, uprawiać jogging czy też spacerować z kijkami do nordic walkingu. Dodatkowo do dyspozycji Gości jest olbrzymi, zadaszony grill przy którym urządzane są biesiady.


Hotel Noma Residence Zameczek Myśliwski Promnice znajduje się 2 km od międzynarodowej trasy E75. Odległość od lotniska Katowice-Pyrzowice - 60 km oraz z lotniska Kraków-Balice - 80 km. Hotel oferuje usługę transferu z lotniska.