Klastrowicze

Minibrowar Majer

Dane adresowe: ul. Studzienna 8
Gliwice

Tel.: 32 747 77 77

Adres e-mail: info@minibrowarmajer.pl

Strona WWW: http://minibrowarmajer.pl/

MOCNO GLIWICKI BROWAR

Zapraszamy do pierwszego w powojennych Gliwicach browaru restauracyjnego Majer zlokalizowanego w samym sercu miasta. Wierzymy, że dobre piwo może powstać wówczas gdy zostanie wytworzone z najwyższej klasy naturalnych składników oraz zgodnie z tradycyjnymi technikami warzenia.  W tej kwestii nie uznajemy żadnych kompromisów dlatego bazujemy na najwyższej jakości niemieckich słodach oraz skrupulatnie dobranych chmielach. Warzymy piwa niefiltrowane, niepasteryzowane i w żaden sposób nieutrwalane. Uważamy, że takie połączenie gwarantuje najwyższą ich jakość. Potwierdzeniem naszej koncepcji są liczne nagrody zdobyte na konkursie piw rzemieślniczych Birofilia w Żywcu.

Ciekawym urozmaiceniem pobytu na Śląsku może być również zwiedzanie naszego browaru. Zorganizujemy dla Państwa krótką wycieczkę, podczas której dowiedzą się Państwo ciekawych informacji na temat produkcji piwa oraz będą mieli okazję dokonać degustacji prosto z tanków.


Minibrowar Majer to również dwupoziomowa restauracja. Przyciąga doskonałą kuchnią i klimatycznym wnętrzem, w którym klasyka w harmonijny sposób splata się z nowoczesnością. W przytulnych wnętrzach naszej restauracji serwujemy dania kuchni polskiej i europejskiej. Mamy nadzieję, że smaczne potrawy przygotowywane z pasją przez naszych kucharzy w połączeniu z miłą obsługą spowodują, że staniemy się dla Państwa kolejnym punktem na mapie najchętniej odwiedzanych miejsc.