Klastrowicze

HDI Partners Marcin Bryniak

Dane adresowe: ul. Piastowska 34/5,
44-122 Gliwice

Tel.: +48 32 230 28 65

Adres e-mail: marcin@hdi-partners.pl

Strona WWW: http://www.hdi-partners.pl

HDI Partners – profesjonalne szkolenia biznesowe.

HDI Partners powstało z myślą o ludziach oraz ich rozwoju w burzliwym i nieustannie zmieniającym się świecie biznesu. W czasach, gdy codziennie należy budować swoją przewagę konkurencyjną i podążać za wyznaczonymi standardami, największą rolę zaczynają odgrywać najcenniejsze zasoby różnorodnych organizacji – zasoby ludzkie. To w nich ukryta jest siła, nieograniczone możliwości oraz niepowtarzalność.

Ludzie w organizacji. Kadra, personel, zespół, ludzie - to czynnik różnicujący przedsiębiorstwa, organizacje. To ludzie tworzą firmy a nie odwrotnie. To do konkretnej osoby dzwonimy, aby załatwić wszelkie sprawy, a nie do firmy. To w końcu z Pawłem z działu Sprzedaży robimy deal.

Czy zatem nie warto samemu wyznaczać pewne standardy? Czy nie warto stworzyć zespołu, dzięki któremu marka będzie rozpoznawalna na rynku? Czy nie warto zadbać o rozwój najważniejszego zasobu w Twojej organizacji?

HDI Partners

… to coś więcej niż szkolenia.

Nasza działalność, nie sprowadza się jedynie do przeprowadzenia szkolenia. Aby móc zaoferować program szkoleniowy danej firmie, musimy poznać jej strukturę, kulturę organizacji, potrzeby oraz problemy występujące na co dzień. To audyt dotyczący badania potrzeb szkoleniowych, dzięki któremu jesteśmy w stanie zdiagnozować potrzeby organizacji i zaproponować rozwiązanie w pełni odpowiadające jej potrzebom.