Klastrowicze

Speed Firma Transportowo – Usługowa

Dane adresowe: Biuro Podróży - Ruda Śląska
Centrum Handlowe "PLAZA"
ul. 1-go Maja 310 –
41-710 Ruda Śląska
tel: (32) 771 82 75,
biuro@speedtravel.pl
Biuro Podróży - Zabrze
ul. 3-go Maja 72
41-800 Zabrze
tel: 32 271 26 31
biurozabrze@speedtravel.pl

Strona WWW: http://www.speedtravel.pl

W naszym Biurze Podróży znajdziesz ofertę wyjazdu do praktycznie każdego miejsca na świecie.

Dzięki współpracy z wieloma uznanymi przedsiębiorstwami turystycznymi możemy zaoferować Państwu najlepszy wypoczynek w najkorzystniejszych cenach. Oferujemy również transport osobowy i towarowy na terenie kraju oraz na wielu trasach zagranicznych. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, wesela, pogrzeby, dojazdy na lotniska, do ośrodków wczasowych oraz szkolenia. W naszym biurze możesz zakupić również bilety autokarowe i lotnicze w korzystnych cenach.

Jak działamy?

Zajmujemy się sprzedażą agencyjną imprez turystycznych. W swojej ofercie posiadamy propozycje wyjazdów znanych i sprawdzonych touroperatorów oraz przewoźników, którzy mają wymagane zezwolenia, licencje i ubezpieczenia, co stanowi gwarancję udanego, bezpiecznego i beztroskiego wypoczynku.

Wraz z naszymi partnerami gwarantujemy Państwu:

Mając na uwadze zadowolenie klientów, stale poszerzamy grono naszych partnerów, a tym samym wzbogacamy naszą ofertę o nowe kierunki wyjazdów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Skontaktujcie się z nami a znajdziemy ofertę, która spełni oczekiwania zarówno osób spragnionych czystego relaksu i wypoczynku, jak i zwolenników zwiedzania, poznawania nieznanych kultur i nowinek kulinarnych, a także miłośników egzotycznych, dalekich wypraw.