Klastrowicze

Agencja Kreatywna Kręci Się!

Dane adresowe: ul. 3-go Maja 24/7,
40-096 Katowice

Tel.: 606212710

Adres e-mail: kontakt@agencjakrecisie.pl

Strona WWW: http://www.agencjakrecisie.pl

Naszą specjalnością jest kreowanie oryginalnych rozwiązań, rzucanie nietuzinkowych pomysłów, wdrażanie nietypowych idei. Chcemy by Twój produkt był dostrzeżony w innym świetle, by informacja o Twojej marce dotarła na krańce świata realnego i wirtualnego, by klienci kojarzyli Cię z nowatorskimi i zaskakującymi rozwiązaniami.

Współpraca z nami oznacza kompleksową obsługę w zakresie Public Relations, reklamy i marketingu. Przedstawimy Ci rozwiązania, o jakich zapewne do tej pory nie pomyślałeś.  agencja kreatywna kręci się! działa na rynku polskim od czterech lat. Zaczynaliśmy jako firma specjalizująca się w organizacji eventów, jednakże realizowane przez nas wydarzenia oraz potrzeby naszych klientów znacznie wykraczały poza standardowe działania organizacyjne.

W chwili obecnej kładziemy nacisk na kompleksową obsługę w dziedzinie Public Relations i promocji.

Nasza praca opiera się na kreatywności oraz doświadczeniu. Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin - grafika, media społecznościowe, media relations, tworzenie strategii komunikacji itp. Umiejętnie łączymy elementy twórczej pasji.