Klastrowicze

APAULY GROUP Sp. z o.o.

Logo

Dane adresowe:
ul. Dworcowa 43
44-100 Gliwice


Tel.: +48 32 726 11 34

Adres e-mail: office@apauly.pl

Strona WWW: http://www.apauly.pl

Czym się zajmujemy?

Szkolenia, coaching i mentoring

Specjalizujemy się w szkoleniach dla firm, nauki i edukacji oraz jednostek samorządu terytorialnego. Naszym atutem są autorskie programy w obszarach IT, zarządzania projektami i zasobami ludzkimi. Realizujemy także certyfikowane szkolenia w zakresie metodyk zarządzania projektami PMP i Agile Scrum i przygotowujące do egzaminu IPMA. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie merytoryczne i trenerskie. Uzupełnieniem działań szkoleniowych jest coaching i mentoring zespołów projektowych prowadzonych przez doświadczonych coachów ICF.

Fundusze europejskie

Dostarczamy informacje o możliwościach finansowego wsparcia UE. Przygotowujemy niezbędną dokumentację projektów, w tym studia wykonalności, biznesplany i wnioski o dotacje. Rozliczamy przedsięwzięcia dotowane przez UE i kompleksowo zarządzamy projektem. Specjalizujemy się w projektach badawczych, szkoleniowych, innowacjach i inwestycjach. Mamy wysoką skuteczność w pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Nasze doświadczenie opiera się na kilkuset projektach.

Dla klientów, którzy nie są zainteresowani pełnym prowadzeniem projektu wprowadziliśmy do naszej oferty nowatorską usługę pre-audytu projektów już realizowanych. Po to, żeby ustrzec klienta przed błędami w realizacji i przykrymi konsekwencjami finansowymi.

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektem ma kluczowe znaczenie dla przyszłego sukcesu projektu. Zarządzamy projektami w sposób kompleksowy, lub wspomagamy klienta na wybranym etapie realizacji przedsięwzięcia. Nasze doświadczenie w zarządzaniu bardzo różnymi typami projektów ma solidne podstawy merytoryczne poparte certyfikatami w zakresie metodyk tradycyjnych PCM, PRINCE2 i PMI oraz zwinnych AGILE SCRUM.

Firma jest również członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej, Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, stosuje Kodeks Etyczny Standard Usługi Szkoleniowej.